Rozwiązania

Poniżej przedstawiamy wdrożenia iNET Group, które zostały przygotowane specjalnie dla naszych partnerów. Gdy któreś rozwiązanie szczególnie przypadnie do gustu Tobie jak i Twojemu biznesowi skontaktuj się z nami, opowiemy o szczegółach i przedstawimy atrakcyjne warunki współpracy.

Obsługa prawna
Potrzebujesz porady prawnej? W sumie to sprawa właściwie na telefon a nie na wizytę w kancelarii? Świetnie. Z iNET Group takie porady są bezpłatne, a jeżeli potrzebna będzie pełna konsultacja i przygotowanie bądź sprawdzanie dokumentacji, wtedy zaproponujemy Ci stawki ryczałtowe pracy kancelarii. Najniższe na rynku.

Windykacja
Z przeprowadzonych badań wynika, że ok. 4 % klientów zalega z płatnościami. Odzyskaj swoje pieniądze bez prowizji, z niskimi kosztami zastępstwa procesowego, przy użyciu aplikacji, która pozwoli na sprawne przekazywanie informacji o dłużnikach do kancelarii oraz poinformuje Cię kiedy status sprawy się zmieni.

KIDT (Krajowa Informacja Długów Telekomunikacyjnych) 
Sprawdzaj i pobieraj informacje na temat klientów. Weryfikuj firmy, z którymi masz zamiar nawiązać współpracę. Sprawdź, kto pytał o Twoja firmę w ciagu ostatnich 12 miesięcy. Skorzystaj ze specjalnych cen usług KIDT przygotowanych dla Operatorów.

VOiP
Świetne rozwiązanie szczególnie dla biznesu. Dzięki bezpłatnej platformie Hiperus C5 masz możliwość generowania billingów oraz zarządzania połączeniami, cennikami i abonamentami. Zyskujesz atrakcyjne stawki rozliczeniowe, dodatkowe usługi i funkcjonalności dla klientów końcowych.

MVNO
Zastanawiałeś się nad wdrożeniem nowej usługi? Klienci coraz częściej pytają o internet mobilny? Poszerz swoja ofertę o telefonię komórkową. Nie jesteś przekonany? Możesz zamówić minimalną ilość kart sim i zobaczyć czy taka usługa sprawdzi się na Twoim rynku. Sam ustalaj wielkości oferowanych pakietów.

iBOOK
Nie masz czasu na promowanie swojej firmy w mediach społecznościowych? To żaden problem. iNET Group zrobi to za Ciebie i przygotuje profesjonalne grafiki oraz ogólnopolskie akcje reklamowe. Dorzucimy do tego pliki produkcyjne do tradycyjnych materiałów reklamowych. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Ubezpieczenia
Nikt nie chce podjąć się ubezpieczenia Twojej infrastruktury? Właśnie kupiłeś nowy samochód i szukasz OC w dobrej cenie? Rozglądasz się za nowym ubezpieczeniem pracowniczym? Mamy świetne rozwiązanie. Agencja Drzewo Polis podjęła się wyzwania jakim jest ubezpieczanie Operatorów Telekomunikacyjnych. Na swoim koncie mają już niemałe sukcesy. Skontaktuj się z nami, a nasz partner przygotuje dla Ciebie specjalną propozycję ubezpieczeniową.

Inspektor danych osobowych
Skontaktuj się z nami, współpracujemy z akredytowanym IOD który pomoże Ci uniknąć dotkliwych kar finansowych. Pamiętaj, nie musisz zatrudniać inspektora na etat ! Interpretacja głównej działalności administratora jest aktualnie precyzowana jako działalność, która nie obędzie się bez przetwarzania danych osobowych. W praktyce oznacza to, że każdy ISP będzie zmuszony do powołania Inspektora Ochrony Danych. 

 

Szkolenia
Potrzebujesz szkolenia wysokościowego, a najbliższe organizowane jest 300 km od Ciebie? a może zatrudniłeś nowego pracownika, który potrzebuje przeszkolenia w zakresie SEP 1 kV? Współpracujemy z najlepszymi w branży którzy mogą wyszkolić Twoich pracowników. Jeżeli kończą Ci się uprawnienia albo Twój zespół się powiększył sprawdź nasz kalendarz. Nie ma Twojej miejscowości w naszym harmonogramie? Napisz do nas, zobaczymy co da się zrobić !

Samochody Dacia
Wybierz model auta który Cię interesuje. Klimatyzacja i bagażnik na dachu? A może przydałoby Ci się auto, które pomieści całą 7 - osobową ekipę monterską? Znajdziemy dla Ciebie coś specjalnego. Nasz partner flotowy przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę oraz naliczy atrakcyjny rabat.

Prywatna Opieka Medyczna
Z takiej opieki możecie skorzystać zarówno Wy, Wasi pracownicy oraz Wasze rodziny. Ceny pakietów to stawki korporacyjne, nawet jeżeli zdecydujecie się ubezpieczyć tylko jedną osobę.

 

 

Łącza  i transmisje
Za 3 miesiące kończy Ci się umowa dzierżawy łącza u operatora nadrzędnego i nie wiesz co dalej? A może stale powiększasz swoją sieć i nie chcesz wydać majątku? Oszczędzaj i w znacznym stopniu minimalizuj swoje strategiczne wydatki z iNET Group. Pomożemy Ci wynegocjować jak najlepszą cenę.

Wirtualna centrala
Potrzebujesz informatyka do obsługi swojej centrali? Jest za droga, zbyt skomplikowana a zajmowanie się nią zajmuje zbyt dużo czasu? W naszej ofercie posiadamy rozwiązania, które pomogą rozwiązać skomplikowane problemy. Prosty w obsłudze IVR, możliwość zdalnej konfiguracji to tylko niektóre korzyści.

Nie masz czasu czytać? Wypełnij poniższą ankietę a oddzwonimy do Ciebie !

Opowiemy Ci tylko o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Systemy zakupowe
Szukasz oszczędności? Jesteś w trakcie rozbudowy infrastruktury ? Naszym członkom dajemy dostęp do systemów sprzedażowych dużych hurtowni elektronicznych. Światłowody, narzędzia, i inne niezbędne ISPekom urządzenia można kupić w atrakcyjnych cenach.