Kim jesteśmy ?

Z jednej strony spółka, a z drugiej stowarzyszenie, które zrzesza w swoich szeregach ponad 200 lokalnych ISP, którym pomaga w prowadzeniu ich biznesu.

iNET Group pełni rolę integratora branży ISP. Naszą współpracę z Operatorami opieramy na znajomości rynku i zaufaniu, które budujemy dzięki właściwej komunikacji i integrowaniu branży telekomunikacyjnej. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym nasi partnerzy tworzą wspólną, silną markę oraz budują przewagę konkurencyjną.

Grupa internetowa “iNET group” powstała 1 stycznia 2007 roku jako odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości usługi transmisji danych i głosu np. na szerokopasmowy dostęp do Internetu. Jednym z wielu czynników powstania grupy było stworzenie alternatywy dla dużych telekomów panujących na rynku usług telekomunikacyjnych. Od samego początku działania grupy skupiają się na integracji lokalnych firm telekomunikacyjnych, podwyższaniu jakości usług oraz minimalizowaniu kosztów w celu zapewnienia usług na europejskim poziomie.